Uczestnicy XI KMO "Żuraw"

Po dokonaniu oceny prac eliminacyjnych (w skali 0-10) jury zakwalifikowało do finału w poszczególnych kategoriach wiekowych:

  • Młodzików - zawodników z wynikiem 10 pkt.
  • Juniorów i seniorów - zawodników z wynikiem 7 pkt. i więcej
  • Dorosłych profesjonalistów i amatorów - zawodników z wynikiem 8 pkt. i więcej.

O nowym terminie finału jego uczestników poinformujemy mejlowo.

 

Młodzicy (kl. 4-6 SP)

l.p. imię i nazwisko szkoła pkt
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.
65.
66.
67.
68.
69.
70.
71.
72.
73.
74.
75.
76.
77.
78.
79.
80.
81.
82.
83.
84.
85.
86.
87.
88.
89.
90.
91.
92.
93.
94.
95.
96.
97.
98.
99.
100.
101.
102.
103.
104.
105.
106.
107.
Martyna Adamczyk
Oskar Aleksenberg
Amelia Andrusyn
Olena Bajsarowicz
Julia Barszcz
Maksymilian Batóg
Marceli Bernecki
Adam Biernacki
Julia Borkowska
Nikoletta Brola
Jakub Brzustewicz
Sandra Buczek
Natalia Buszyńska
Oliwia Cho
Laura Chryń
Tinashe Chrząszcz
Jakub Cichoński
Sebastian Ciepko
Julia Ciochoń
Iga Chajęcka
Anna Czajkowska
Jessica Dawidziak
Wiktor Dąbrowski
Maja Dobrzeniecka
Adam Dusinkiewicz
Katarzyna Fornal
Maja Gorzelak
Nikola Grabarczyk
Zuzanna Grzelak
Stanisław Hada
Cyprian Herecz
Oliwia Jankowska
Jakub Jawień
Zofia Jednoróg
Wiktoria Jersak
Kamila Jędraszak
Alicja Jóźwiak
Aleksandra Jurkanis
Lena Jurkanis
Maja Kalinowska
Ida Kałużna
Dawid Kapuśniak
Igor Klimek
Tomasz Konieczny
Wiktoria Kornaus
Aleksandra Kowalska
Julian Koziar
Patrycja Kropielnicka
Oliwia Kudzia
Aleksandra Kuuf
Aleks Laburda
Nadia Łukasik
Michał Maciołka
Oliwia Majczyk
Daria Marszał
Natalia Matysek
Szymon Mazurek
Małgorzata Mickiewicz
Emilia Mosiądz
Filip Muzyczak
Julia Nazarkiewicz
Martyna Nowacka
Maksymilian Nowak
Oliwia Nowak
Marta Ochota
Adam Orłowski
Marek Orłowski
Wiktoria Osicka
Patrycja Ostrowska
Marcel Owczarek
Aleksandra Pancerz
Julia Panek
Robert Pańczyszyn
Aleksandra Pęder
Marcin Pęder
Jakub Piotrowski-Macek
Maja Plucińska
Zuzanna Ratajska-Kanczydrowska
Michalina Rosiak
Martyna Rzadka
Maciej Sajewicz
Urszula Skibińska
Maria Skipirzepa
Ignacy Skwarski
Wiktor Sobala
Weronika Sobolewska
Milena Staśkiewicz
Filip Stolarski
Hanna Surmiak
Alicja Szachowska
Patrycja Świerczek
Wiktor Techmański
Adam Tober
Maja Ulanowska
Julia Urbaniak
Tomasz Wacek
Piotr Wasilewski
Zofia Waśniowska
Jakub Węgier
Nadia Wincior
Piotr Wodonos
Wiktoria Wojtaszek
Zofia Wolniak
Weronika Woś
Kuba Wójcik
Julianna Wójcik
Emilia Zawada
SP 2 Zelów
SP 3 Kłodzko
SP Chrząstawa Wlk.
SP 44 Wrocław
SP 98 Wrocław
SP 3 Kłodzko
SP 3 Kłodzko
SP 44 Wrocław
SP 15 Wałbrzych
SP 44 Wrocław
SP 83 Wrocław
SP Psary
SP 3 Kłodzko
SP 3 Kłodzko
SP 3 Kłodzko
SP Chrząstawa Wlk.
SP 42 Wrocław
SP 3 Kłodzko
SP 3 Kłodzko
SP 15 Wałbrzych
SP 2 Zelów
SP 15 Wałbrzych
SP 15 Wałbrzych
SP 19 Wrocław
SP 3 Kłodzko
SP 3 Kłodzko
SP 2 Zelów
SP 2 Zelów
SP 107 Wrocław
SP Chrząstawa Wlk.
SP 95 Wrocław
SP 15 Wałbrzych
SP Mokrzeszów
SP 19 Wrocław
SP 2 Zelów
SP Psary
SP 44 Wrocław
SP 27 Wrocław
SP 27 Wrocław
SP 15 Wałbrzych
SP Chrząstawa Wlk.
SP 4 Lubań
SP 19 Wrocław
SP 3 Kłodzko
SP 42 Wrocław
SP 2 Zelów
SP 27 Wrocław
SP 3 Kłodzko
SP 83 Wrocław
SP 3 Kłodzko
SP 3 Kłodzko
SP 3 Kłodzko
SP 118 Wrocław
SP 83 Wrocław
SP 4 Lubań
SP 44 Wrocław
SP 15 Wałbrzych
SP 44 Wrocław
SP 15 Wałbrzych
SP 2 Zelów
SP Mokrzeszów
SP 3 Kłodzko
SP Chrząstawa Wlk.
SP 3 Kłodzko
SP 44 Wrocław
SP Chrząstawa Wlk.
SP Chrząstawa Wlk.
SP 3 Kłodzko
SP 3 Kłodzko
SP 83 Wrocław
SP 95 Wrocław
SP 3 Kłodzko
SP 3 Kłodzko
SP 14 Kalisz
SP 14 Kalisz
SP 3 Kłodzko
SP 2 Zelów
SP 15 Wałbrzych
SP 2 Zelów
SP 4 Lubań
SP 3 Kłodzko
SP 3 Kłodzko
SP Chrząstawa Wlk.
SP Chrząstawa Wlk.
SP 63 Wrocław
SP 97 Warszawa
SP 3 Kłodzko
SP 44 Wrocław
SP 3 Kłodzko
SP 19 Wrocław
SP 15 Wałbrzych
SP Chrząstawa Wlk.
Pol-Niem SP FECDiE
SP 3 Kłodzko
SP 2 Zelów
SP 19 Wrocław
SP 42 Wrocław
SP 83 Wrocław
SP 27 Wrocław
SP 107 Wrocław
SP 42 Wrocław
SP 3 Kłodzko
SP 19 Wrocław
SP 44 Wrocław
SP 42 Wrocław
SP 3 Kłodzko
SP Psary
10
-
-
6
10
10
10
9
10
8
10
-
6
8
10
-
-
8
7
6
-
9
7
10
9
-
10
9
9
5
-
10
8
10
10
10
9
5
5
9
-
-
7
6
-
10
10
10
8
9
9
7
10
10
-
10
10
8
9
10
10
-
5
6
6
-
-
10
6
10
-
5
7
10
10
-
10
10
10
-
6
-
-
-
-
-
-
10
6
10
10
-
10
10
10
10
-
10
8
8
-
10
10
8
8
-
10

Juniorzy (kl. 7-8 SP i kl. 1 szkół ponadpodstawowych na podbudowie SP)

l.p. imię i nazwisko szkoła pkt
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
Zofia Banasiak
Katarzyna Bielec
Zofia Bocianowska
Szymon Chodaczyński
Paweł Czujowski
Bartłomiej Długosz
Angelina Domeradzka
Bartosz Dreczko
Agata Dworak
Igor Dzienowagis
Marlena Gadzińska
Andrzej Gąsior
Anna Gorządek
Hanna Grzanka
Magdalena Ilnicka
Greta Janicka
Jan Kita
Laura Knopp
Paulina Kołodziejczyk
Wiktoria Krystek
Joanna Kubalska
Piotr Kubalski
Adrianna Kuczyńska
Ida Lepska
Nicol Marciniak
Magdalena Matysiak
Igor Mendyk
Antoni Mielniczuk
Mateusz Mika
Wojciech Opaliński
Sara Osińska
Antonina Paterak
Marcel Pawlak
Karolina Piorun
Oliwia Porzuczek
Julia Pracowity
Karolina Salikov
Paweł Siuba
Franciszek Sławecki
Wiktor Słobodzian
Aleksandra Stachura
Dominik Suszczyński
Klaudia Szczepaniak
Dominik Szemberg
Wiktoria Szymańska
Roksana Szymenderska
Natalia Śpiewak
Iga Tomala
Katarzyna Trypka
Wiktoria Urbaniak
Jędrzej Wawszczak
Anna Węgłowska
Julia Witek
Malwina Witek
Lena Wysokińska
SP Żórawina
SP Żórawina
SP 83 Wrocław
SP 95 Wrocław
SP 76 Wrocław
SP 23 Wrocław
SP Psary
SP 2 Zelów
ZS 7 Koszalin
SP 15 Wałbrzych
SP Żórawina
SP 1 Kłodzko
ZSO Zelów
KSP Warszawa
SP 107 Wrocław
SP 19 Wrocław
SP Żórawina
SP 1 Kłodzko
SP 19 Wrocław
SP Żórawina
SP Sapere Aude Rajszew
LO 33 Warszawa
SP 86 Wrocław
SP 83 Wrocław
SP 86 Wrocław
SP 4 Lubań
SP Żórawina
SP 15 Wrocław
SP Żórawina
SP 1 Kłodzko
SP 86 Wrocław
SP Mokrzeszów
SP Żórawina
SP 2 Zelów
SP 86 Wrocław
SP Psary
SP Żórawina
SP 51 Wrocław
SP Wilkasy
SP Żórawina
SP Zator
SP 1 Kłodzko
SP 4 Lubań
SP Żórawina
SP 86 Wrocław
SP Żórawina
SP Żórawina
SP 83 Wrocław
SP 4 Lubań
SP Żórawina
SP Żórawina
SP Mokrzeszów
SP Żórawina
SP Żórawina
SP 4 Lubań
-
-
-
-
10
-
9
10
8
-
-
10
10
-
8
10
-
8
10
-
7
9
8
8
-
-
-
-
-
10
10
8
-
10
-
-
-
9
10
-
10
10
9
-
-
-
-
7
-
-
-
10
-
-
-

Seniorzy (kl. 1-3 szkół ponadpodstawowych na podbudowie GM)

l.p. imię i nazwisko szkoła pkt
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
Martyna Bugara
Kacper Czapiga
Wiktoria Czołowska
Karolina Dworak
Aleksandra Fornalczyk
Dominik Góralik
Jakub Grębowicz
Michał Grzegorski
Zuzanna Jaroszewicz
Gracjan Kokorski
Zuzanna Kopeć
Oskar Kowalczyk
Jeremiasz Łodyga
Marcel Markowski
Dominik Martowski
Kamil Mozolewski
Michał Pancewicz
Alicja Piłatowska
Igor Puch
Mateusz Sawicki
Paulina Siuba
Mateusz Sujewicz
Maksymilian Szewczyk
Jan Szwedo
Dominika Waligóra
Kasper Wroczyński
Maja Wudarzewska
Hubert Zmuda-Trzebiatowski
ZS 7 Koszalin
LO 12 Wrocław
LO 5 Lublin
ZS 7 Koszalin
LO 3 Kalisz
ZS 7 Koszalin
LO Computer College Koszalin
LO 3 Kalisz
LO Computer College Koszalin
ZS 7 Koszalin
LO 12 Wrocław
ZS 7 Koszalin
LO 3 Wrocław
LO 3 Kalisz
ALO PWr Ww
ZS 7 Koszalin
LO 3 Kalisz
LO 5 Wrocław
ZS 7 Koszalin
ZS 7 Koszalin
LO 12 Wrocław
LO 2 Dzierzoniów
ZS 7 Koszalin
LO 1 Jawor
LO Computer College Koszalin
LO 3 Kalisz
LO 12 Wrocław
ZS 7 Koszalin
8
-
10
-
10
-
-
10
7
7
9
7
9
8
10
-
10
-
8
8
9
10
-
9
7
9
-
-

Dorośli - profesjonaliści

l.p. imię i nazwisko afiliacja pkt
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
Maja Cymbalista
Beata Górecka-Pęder
Dawid Kęszycki
Aleksandra Łazarek
Kamila Łoza
Aleksandra Polcyn
Hanna Stalke
Adam Waliczek
Anna Wroczyńska
nauczycielka matematyki z Dzierżoniowa
nauczycielka matematyki z Kalisza
absolwent PWr
studentka PWr
nauczycielka matematyki z Wrocławia
studentka matematyki UAM
studentka biotechnologii z Gdańska
programista z Wrocławia
nauczycielka matematyki z Kalisza
8
9
10
-
-
9
9
10
8

Dorośli - amatorzy

l.p. imię i nazwisko zawód, miasto pkt
1.
2.
3.
4.
5.
Wiktor Bodnar
Aleksandra Heluszka
Ewa Karolczak
Zuzanna Mendera
Natalia Romek
student UP Wrocław
studentka biologii na UWr
grafik z Wrocławia
prac. fiz. Poznań
studentka UP Wrocław
10
-
-
10
10