Wyniki XVIII DMM

Nadfinały


(Juniorzy) SP 3 Wrocław - Gdańska Autonomiczna SP 34:12,5
GA PWr Wrocław - Gdańskie Autonomiczne GM 33,5 : 30,5
LO 3 Gdynia - LO 3 Wrocław - LO 2 Gniezno 43 : 11 : 8,5

Finały


Młodzicy: SP 3 Wrocław : SP 28 Wałbrzych 21:19
Juniorzy: SP 3 Wrocław - SP 3 Środa Śląska 47:2
GA PWr Wrocław - G 26 Wrocław - G Oxpress Bolesławiec 37:15:1
LO 3 Wrocław - LO 1 Olesno 37:17

Półfinały

MŁODZICY szkoły podstawowe kl. 4-6

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP 1 Bolesławiec2010140303-2444
SP 707 Karpacz2219293036370
SP 15 Wałbrzych184201001-1542
***SP 28 Wałbrzych***18274213373687

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP Miękinia911-23003-5918
SP 2 Milicz619290000-2254
SP 3 Trzebnica17293903361785
***SP 3 Wrocław***28284233396498

 

JUNIORZY szkoły podstawowe kl. 7-8

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP 3 Bolesławiec131200000-3925
SP 6 Jelenia Góra27282530361180
SP 28 Wałbrzych33371703031087
***SP 3 Wrocław***4039033061879

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP Ciechów-420133104-629
***SP 3 Środa Śląska***-8304303363365
SP 3 Trzebnica320110101-5334
SP 76 Wrocław24252330362672

 

LICEA kl. 1-3

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
LO 1 Głogów242703003-551
LO 1 Kluczbork19253403361678
***LO 1 Olesno***493721330636107
LO Strzelce Opolskie101700000-4727

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
LO 1 Jelenia Góra202000000-4840
***LO 3 Wrocław***484040313745128
LO 14 Wrocław2940233306992
LA PWr Wrocław234000101-663

 

Eliminacje

MŁODZICY szkoły podstawowe kl. 4-6

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP Ciechów2212231001-2457
SP Malczyce2215241034061
SP Rakoszyce16*25230303-664
### SP Miękinia ###34*163433393084

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
### SP 15 Wałbrzych ###26.5*323703362095.5
### SP 28 Wałbrzych ###29.5*323333391994.5
SP 2 Wałbrzych2318283003-1269
SP Marciszów1621280000-2765

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
### SP 707 Karpacz ###13184033392771
SP Mysłakowice1020240033-1954
SP Bolków1010220000-1842
### SP 1 Bolesławiec ###18382433061080

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP Smolec1626*3813152480
SP Żórawina160161012-3832
SP 1 Trzebnica122*160011-5030
### SP 3 Trzebnica ###3838*38331764114

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
### SP 3 Wrocław ###3948033064987
SP 16 Wrocław13029*0000-3142
SP 24 Wrocław02534*0033-1859
vacat000000000

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP Cieszków-410220033628
### SP 2 i SM Milicz ###1253033171056
SP 2 Twardogóra721300314558
SP 1 Wołów132003003-2133

 

JUNIORZY szkoły podstawowe kl. 7-8

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
### SP Ciechów ###242190336754
SP Malczyce321253104349
SP Rakoszyce35*18103036563
SP Miękinia32*12-30101-1541

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP 15 Wałbrzych312200303953
### SP 28 Wałbrzych ###330313036864
SP 26 Wałbrzych011250000-1736
vacat000000000

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP Cieszków2410240000-3858
SP 2 Syców411011*3036-1462
SP 1 Trzebnica30178*3306555
### SP 3 Trzebnica ###294438033647111

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
### SP 3 Wrocław ###394331333946113
SP 5 Wrocław25295*0000-4359
SP 24 Wrocław292525*0033-179
SP 50 Wrocław3238173306-287

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP 1 Wrocław29182800331375
SP 46 Wrocław402312.53014475.5
SP 64 Wrocław222212.50314-556.5
### SP 76 Wrocław ###313003306-1261

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP 1 Bolesławiec2220100000-3152
### SP 3 Bolesławiec ###34401833174292
SP Oxpress Bolesławiec29*3218331717.579
SP 1 Pieńsk23.5*10170033-28.550.5

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP 707 Karpacz142703003-1741
SP Mysłakowice13010000-3014
### SP 6 Jelenia Góra ###0453003364775
vacat000000000

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
SP Smolec171003003127
SP Żórawina60100000-2316
### SP 3 Środa Śląska ###0202203362242
vacat000000000

 

GIMNAZJA kl. 3

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
GM Bolków24-21133061433
GM Lubawka-28200000-4226
GM Marciszów0.5-7330033-35.526.5
### GM Oxpress Bolesławiec ###441128333963.583

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
GM Milicz00380033-3238
vacat000000000
### GM 26 Wrocław ###4158033068799
GM Sal. Don Bosco Wrocław120120000-5524

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
GM Polkowice4000000-564
### GA PWr Wrocław ###6030033067590
vacat000000000
GM Ząbkowice Śląskie01100000-1911

 

LICEA kl. 1-3

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
LO 1 Lubin012260033-1938
vacat000000000
### LO 3 Wrocław ###4840033067388
LO 5 Wrocław30170000-5420

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
LO 2 Dzierżoniów5*2180000-9125
LO 12 Wrocław21*21313003-1273
### LO 14 Wrocław ###17343803361889
### LA PWr Wrocław ###384261333985141

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
### LO 1 Kluczbork ###3162303364160
### LO 1 Olesno ###354330333961108
LO 2 Oleśnica-90213003-1112
LO 2 Kępno-13-5-160000-91-34

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
LO 1 Opole2614103003-3350
LO 1 Brzeg204120101-1436
### ZSO Strzelce Opolskie ###38172033393975
ZSO Głubczyce104460134860

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
### LO 1 Jelenia Góra ###19393833395296
LO 2 Jelenia Góra176200033-1343
LO Kamienna Góra311190000-5033
LO Lubań24181633061158

 

(1)(2)(3)(4)(5)(6)
### LO 1 Głogów ###4139033065680
LO 2 Głogów140140033-1328
LO Góra01000000-4310
vacat000000000

 

legenda

(1) - nazwa szkoły
(2) - punkty zdobyte w poszczególnych meczach
(3) - duże punkty zdobyte w poszczególnych meczach
(4) - suma dużych punktów
(5) - różnica małych punktów zdobytych i oddanych
(6) - suma małych punktów
 *  - wynik niezgodny z regulaminem lub zgłoszony do arbitrażu, poddano go korekcie organizatora
### - szkoły przechodzące do następnej rundy