Finaliści XIX WMM i ich wyniki

Progi kwalifikacyjne do finału

  • młodzicy 9 pkt.
  • juniorzy 11 pkt.
  • szkoły średnie 9 pkt.
  • amatorzy 11 pkt.
  • profesjonaliści 9 pkt.

Przebieg finału

W finale rozegrano następujące liczby rund w poszczególnych kategoriach:

  • młodzicy - 7
  • juniorzy - 9
  • licealiści - 9
  • amatorzy - 5
  • profesjonaliści - 10

Zwycięzcy

MŁODZICY

  • I m. Julian Kuryłłowicz-Kaźmierczak - SP św. Rodziny Poznań
  • II m. Gabriel Karaszewski - WSP 4 Bolesławiec
  • III m. Jan Węgrzym - MdM Młodzicy IM UWr

JUNIORZY

  • I m. Oliwier Kwiatkowski - SP 13 Tomaszów Mazowiecki
  • II m. Karol Matyka - SP 83 Wrocław
  • III m. Jędrzej Dobrowolski - MKM OMJ IM UWr

LICEALIŚCI

  • I m. Jan Pezda - III LO Wrocław
  • II m. Filip Szemelak - ALO PWr
  • III m. Marta Drelichowska - ALO PWr

AMATORZY

  • I m. Michał Ślusarz - student medycyny na WUM
  • II m. Adam Strzeczkowski - inżynier budowy z Wrocławia
  • III m. Kamil Kaźmierczak - pracownik administracji z Poznania

PROFESJONALIŚCI

  • I m. Szymon Meyer - analityk danych z Dziewkowic
  • II m. ex aequo
    Barbara Rolska - studentka matematyki na UWr
    Michał Ślusarz - student medycyny na WUM

Pozostali Laureaci

Tytuł laureata XIX WMM przyznano finalistom, którzy doszli do przedostatniej rundy w danej kategorii wiekowej.

MŁODZICY

  • IV m. Władysław Galewski - SP 83 Wrocław
  • V m. ex aequo
    Wiktor Gatner - SP 24 Wrocław
    Karol Szymankiewicz - MP Wrocław
    Ignacy Włodarski - SP 36 Wrocław
  • VI m. Karol Kulczycki - MP Wrocław

JUNIORZY

  • IV m. Szymon Michalski - SP 76 Wrocław
  • V m. Ignacy Rusiecki - SP 5 Wrocław
  • VI m. ex aequo
    Wojciech Bętkowski - SP 1 Świdnica
    Celina Jaśkiewicz - SP Amigo Wrocław

LICEALIŚCI

  • IV m. Oskar Chamela - ALO PWr
  • V m. Szymon Miśkiewicz - I LO Świdnica

PROFESJONALIŚCI

  • III m. Piotr Paśnik - nauczyciel fizyki z Wrocławia
  • IV m. Michał Żłobicki - matematyk z Wrocławia

Wyniki finału

Poniżej podajemy nazwiska finalistów XIX Wrocławskiego Maratonu Matematycznego w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz liczbę rund rozegranych przez nich w finale. Na liście zawodnicy są ustawieni w 'alfabetycznej' kolejności szkół oraz w kolejności alfabetycznej nazwisk w obrębie szkoły.

MŁODZICY (kl. 3, 4, 5 SP)

l.p. imię nazwisko szkoła rundy
1. Edwin Muszyński GSS Gdańsk 1
2. Wiktor Wojtas GSS Gdańsk DNS
3. Bartosz Grot MdM Młodzicy 5
4. Szymon  Pałka MdM Młodzicy 4
5. Agnieszka Pawlik MdM Młodzicy DNS
6. Miłosz Popowicz MdM Młodzicy DNS
7. Adam Rusek MdM Młodzicy DNS
8. Adam Szymczak MdM Młodzicy 1
9. Jan Węgrzyn MdM Młodzicy 7
10. Karol Kulczycki MP Wrocław 6
11. Karol Szymankiewicz MP Wrocław 6
12. Lilia Baranowska  SP 10 Wrocław DNS
13. Damian  Gluza SP 10 Wrocław 3
14. Hubert Kwarciany SP 10 Wrocław 3
15. Konrad  Płuciennik SP 10 Wrocław 3
16. Filip  Śnieżawski  SP 10 Wrocław 4
17. Ryszard  Kaczmarek SP 16 Wrocław 1
18. Michał Orski SP 16 Wrocław 1
19. Antoni Garlicki SP 2 Kamienna G. 3
20. Kinga Piszczek SP 2 Kamienna G. 3
21. Robert Jankiewicz SP 2 Twardogóra DNS
22. Martyna  Lizak SP 2 Twardogóra DNS
23. Lena Lizak SP 2 Twardogóra DNS
24. Tomasz  Mikołajczyk SP 2 Twardogóra DNS
25. Antoni Pelc SP 2 Twardogóra 3
26. Mikołaj Stekiel SP 2 Twardogóra DNS
27. Jakub Włodarczyk SP 2 Twardogóra 2
28. Wiktor Gatner SP 24 Wrocław 6
29. Dawid Kobielus SP 3 Lubin 2
30. Paweł  Polak SP 3 Lubin 1
31. Mateusz Biłas SP 3 Wrocław 5
32. Konrad Pomazański SP 3 Wrocław 1
33. Ignacy Włodarski SP 36 Wrocław 6
34. Gabriel Karaszewski SP 4 Bolesławiec 7
35. Dariusz Bożek SP 51 Wrocław DNS
36. Kornel Frąszczak SP 51 Wrocław 2
37. Aleksandra Besuch SP 64 Wrocław 5
38. Stanisław Machaj SP 64 Wrocław 5
39. Władysław Galewski SP 83 Wrocław 6
40. Jakub Banasiński SP 99 Wrocław 3
41. Magdalena Krzywicka SP 99 Wrocław 4
42. Julian Kuryłłowicz-Kaźmierczak SP św. Rodz. Poznań 7
43. Emanuel Łukawski SP Tyniec Mały 4
44. Piotr Słabicki SP Tyniec Mały DNS
45. Hanna Łukaszów SP Wińsko 1
46. Artur Brzeziński SP 9 Wrocław 1
47. Julia Łażeńska SP 9 Wrocław 3!!!
48. Michalina Płóciennik SP 9 Wrocław 2
49. Hanna Szeląg SP 9 Wrocław 1
50. Alicja Wołoncewicz SP 9 Wrocław 4
51. Hanna Wróbel SP 9 Wrocław 3

JUNIORZY (kl. 6, 7, 8 SP)

l.p. imię nazwisko szkoła rundy
1. Adam Kuczkowski GSS Gdańsk 4
2. Blanka Miliszkiewicz GSS Gdańsk 4
3. Helena Borodziuk GSS Gdańsk 7
4. Karolina Makowska GSS Gdańsk DNS
5. Mateusz Wojewódzki GSS Gdańsk 6
6. Hanna Wojtas GSS Gdańsk DNS
7. Antoni Gabryszewski MdM Juniorzy DNS
8. Maciej Goldeman MdM Juniorzy 7
9. Wiktor Jokiel MdM Juniorzy DNS
10. Oskar Karita MdM Juniorzy 4!!!
11. Jan Kozubal MdM Juniorzy 6
12. Michał  Maciołka MdM Juniorzy 2
13. Maria Warachim MdM Juniorzy 7
14. Tymoteusz Skiba MdM Juniorzy 3
15. Karol Nosek MdM Juniorzy DNS
16. Jakub Dolla MKM OMJ 5
17. Jędrzej Dobrowolski MKM OMJ 9
18. Monika Izworska MKM OMJ 6
19. Wojciech Banasiak MKM OMJ 4
20. Karolina Pyzik MKM OMJ 7
21. Natalia Mietelska MKM OMJ 5
22. Aleksander Porębny MKM OMJ DNS
23. Mariia Kulyk MKM OMJ 6
24. Miłosz Piekot MP Wrocław 4
25. Szymon Szauksztel MP Wrocław 6
26. Jakub Czogalla MP Wrocław DNS
27. Jakub Machałek MP Wrocław 6
28. Kacper Lesiakowski MP Wrocław 4
29. Wojciech  Bętkowski SP 1 Świdnica 8
30. Piotr Florczak SP 1 Świdnica 5
31. Łukasz Ganczarek SP 10 Wrocław 6
32. Aleksandra  Mrozek SP 10 Wrocław DNS
33. Maciej  Zieliński SP 10 Wrocław 1
34. Daria Dziedzic SP 107 Wrocław 6
35. Zuzanna Buraczewska SP 107 Wrocław 7
36. Kornelia  Sawicka SP 107 Wrocław 1
37. Oliwier Kwiatkowski SP 13 Tomaszów Maz. 9
38. Michał  Pająk SP 13 Tomaszów Maz. 4
39. Maksymilian Lenkiewicz SP 2 Kamienna Góra 3
40. Marcin Gołębiewski SP 2 Kamienna Góra 4
41. Szymon Mędrala SP 2 Kamienna Góra 5
42. Miłosz Rusiński SP 2 Kamienna Góra 3
43. Amelia Witecka SP 2 Kamienna Góra 5
44. Kazimierz Chomicz SP 2 Piotrków Tr. 6
45. Jakub Jonczyk  SP 2 Piotrków Tr. DNS
46. Hubert Gonera SP 2 Twardogóra DNS
47. Jakub  Sztul SP 2 Twardogóra 1
48. Dominik Pajcz SP 24 Wrocław 6
49. Oliwier  Różewicz SP 24 Wrocław 4
50. Tymon Jaworski SP 24 Wrocław DNS
51. Daniel  Satkowski SP 24 Wrocław 4!!!
52. Karolina  Podoluk SP 24 Wrocław 5
53. Tomasz Janicki SP 24 Wrocław 4
54. Antonia Czerwińska SP 24 Wrocław 4!!!
55. Anna Stańczyk SP 24 Wrocław 4
56. Pola  Leginowicz SP 24 Wrocław 4
57. Marcel Maślak SP 24 Wrocław 5
58. Małgorzata  Mikołajczyk SP 24 Wrocław 2
59. Jan Słomianny SP 29 Wrocław 2
60. Maurycy  Kubler  SP 29 Wrocław 5
61. Mateusz  Tężycki SP 29 Wrocław 5
62. Szymon Dominiak SP 3 Trzebnica 2
63. Mateusz  Orleański SP 3 Wrocław 4!!!
64. Magdalena Pawicka SP 3 Wrocław DNS
65. Zofia Kabała SP 3 Wrocław DNS
66. Szymon Tkocz SP 3 Wrocław 7
67. Konrad Kaźmierczak SP 3 Wrocław 4
68. Wojciech Urbaniak SP 3 Wrocław 5
69. Dominik Poprawski SP 3 Wrocław 5
70. Szymon Czapliński SP 3 Wrocław 2
71. Tymoteusz Kołwzan SP 3 Wrocław 5
72. Zuzanna Dulewicz SP 3 Wrocław DNS
73. Antoni  Gacek SP 3 Wrocław DNS
74. Dominik Sodo SP 3 Wrocław 1
75. Piotr Lecyk SP 3 Wrocław 6
76. Marcin Kowalski SP 3 Wrocław DNS
77. Jakub Sokolski SP 36 Wrocław 2
78. Adrian Gil SP 36 Wrocław 4
79. Szymon Krowisz SP 36 Wrocław 2
80. Władysław Bednarek SP 5 Wrocław 7
81. Ignacy  Rusiecki SP 5 Wrocław 8
82. Adam Sawicz SP 5 Wrocław DNS
83. Natalia Ciesielska SP 5 Wrocław DNS
84. Amelia Sibińska SP 5 Wrocław DNS
85. Marcin Kaczmarek SP 5 Wrocław 1
86. Szymon Kazana SP 5 Wrocław DNS
87. Wojciech Sojka SP 5 Wrocław DNS
88. Filip Kołtuniuk SP 51 Wrocław DNS
89. Maciej Ryng SP 51 Wrocław 1
90. Antonina  Kaus SP 64 Wrocław 7
91. Dominik Jaromin SP 64 Wrocław 5
92. Katarzyna Zimon SP 64 Wrocław 2
93. Karolina Michalak SP 68 Wrocław 6
94. Felicja Niekra SP 68 Wrocław 1
95. Szymon Michalski SP 76 Wrocław 8
96. Maciej Boroń SP 76 Wrocław DNS
97. Jan Myszka SP 76 Wrocław DNS
98. Natalia Mączka SP 76 Wrocław 6
99. Alex Basałay SP 76 Wrocław DNS
100. Franciszek Kurlej SP 76 Wrocław DNS
101. Kacper Fulczyk SP 76 Wrocław 6
102. Mateusz Jurach SP 76 Wrocław 7
103. Mikołaj Kargol SP 76 Wrocław DNS
104. Dawid Bebel SP 76 Wrocław 4
105. Ryszard Kępa SP 76 Wrocław 5
106. Klaudia Neumann SP 76 Wrocław DNS
107. Nikita Samiliak SP 76 Wrocław DNS
108. Ewa Bogacz SP 76 Wrocław DNS
109. Anna Węgiel SP 76 Wrocław 7
110. Mateusz Wilgosz SP 76 Wrocław DNS
111. Albina Angel SP 76 Wrocław 1!!!
112. Adam Wystrychowski SP 76 Wrocław 4
113. Jan Kropidłowski SP 76 Wrocław 3
114. Zofia Kulczycka SP 76 Wrocław 5
115. Mikołaj Bundyra SP 76 Wrocław 2
116. Hubert Strzelec SP 76 Wrocław 6
117. Franciszek Winiarski SP 76 Wrocław 7
118. Karol  Matyka SP 83 Wrocław 9
119. Antoni Putek SP 83 Wrocław 2
120. Gracjan  Gołębiewski SP 83 Wrocław 5
121. Oliwia Guszczyńska SP 83 Wrocław 5
122. Bartosz  Sobczuk SP 83 Wrocław 4
123. Szymon Zawadzki SP 99 Wrocław DNS
124. Celina Jaśkiewicz SP Amigo Ww 8
125. Zuzanna Kożuszko SP Malczyce 6
126. Wojciech Dmyszewicz SP Malczyce 5
127. Szymon  Czukiewski SP Miłkowice 3
128. Piotr Jasiukiewicz SP Pol-Niem Ww 6
129. Marcin Jasiński SP Pol-Niem Ww DNS
130. Stanisław Sitarz SP Pol-Niem Ww 1
131. Jan Hommel SP Pol-Niem Ww 1
132. Joanna Osińska SP Smolec 3
133. Jakub Wakulewicz SP Smolec DNS
134. Iwo Lizurej SP Tyniec Mały 6
135. Gabrysia Pietrzak SP Tyniec Mały 7
136. Marta Rabska SP Tyniec Mały 1
137. Hwi Seong Lee SP Tyniec Mały DNS
138. Maja Ciszewska SP Tyniec Mały 3
139. Filip Skowroński SP Wińsko 5
140. Jakub Awgul SP Wińsko 2
141. Natalia Olasz SP Żórawina 6
142. Alessandra Burnel SP 9 Wrocław 5
143. Vladimir Chichel SP 9 Wrocław 5
144. Kacper Iwański SP 9 Wrocław DNS
145. Kacper Kłys SP 9 Wrocław 5
146. Małgorzata Matiaszewska SP 9 Wrocław 3
147. Jędrzej Wiśniewski SP 9 Wrocław 5
148. Bartosz Adamiec SP 23 Wrocław 3
149. Natalia Panfil SP 23 Wrocław 6
150. Oktawian Żołnierek SP 23 Wrocław 4

LICEALIŚCI

l.p. imię nazwisko szkoła rundy
1. Igor Ciesielski ALO Kłodzko 5
2. Michał Dudek ALO Kłodzko 2
3. Dominik Suszczyński ALO Kłodzko 5
4. Jakub Szczerba ALO Kłodzko 4
5. Rafał Balicki ALO PWr DNS
6. Jakub Białach ALO PWr 5
7. Olaf Boroński ALO PWr DNS
8. Oskar Chamela ALO PWr 8
9. Błażej Chamuczuński ALO PWr DNS
10. Paweł Czujowski ALO PWr 4
11. Marta Drelichowska ALO PWr 9
12. Patryk Dubaniewicz ALO PWr DNS
13. Jakub Gaj ALO PWr DNS
14. Jan Gohl ALO PWr DNS
15. Zuzanna Huber ALO PWr DNS
16. Agnieszka Iluk ALO PWr 5
17. Jakub Jaczenia ALO PWr 4
18. Franciszek Jarzembowski ALO PWr DNS
19. Arsenii Kalychak ALO PWr DNS
20. Stanisław Kawulok ALO PWr DNS
21. Filip Klich ALO PWr 2
22. Maciej Kobel ALO PWr 5
23. Łukasz Koźlik ALO PWr 2
24. Mikołaj Mężyk ALO PWr DNS
25. Adam Mzyk ALO PWr 5
26. Jakub Obecny ALO PWr DNS
27. Piotr Pijanowski ALO PWr DNS
28. Jakub Schindler ALO PWr DNS
29. Filip Szemelak ALO PWr 9
30. Jan Szumacher ALO PWr 4
31. Jagoda Średnicka ALO PWr DNS
32. Michał Waluś ALO PWr DNS
33. Mateusz Wawrzyniak ALO PWr 6
34. Michał Węgrzyn ALO PWr 6
35. Rafał Włodarczyk ALO PWr DNS
36. Jakub Korytkowski EZN Wrocław 1
37. Mikołaj Dygoń LO 1 Jelenia G. 3
38. Szymon Wierzchucki LO 1 Jelenia G. 3
39. Mateusz Jakubowski LO 1 Kłodzko 5
40. Oliwia Jamna LO 1 Kłodzko 4
41. Jonatan  Jantarski LO 1 Kłodzko 4
42. Maciej  Szymkowicz LO 1 Kłodzko DNS
43. Adrian Bętkowski LO 1 Świdnica 6
44. Tymoteusz  Jaśków LO 1 Świdnica DNS
45. Szymon  Miśkiewicz LO 1 Świdnica 8
46. Rafał Wiszniowski LO 1 Świdnica 7
47, Maksymilian Komorowski LO 1 Świdnica DNS
48. Stanisław Madziara LO 1 Świdnica 4
49. Michał Rydzewski LO 1 Świdnica DNS
50. Aleksandra Apanel LO 12 Wrocław 2
51. Katarzyna Helt LO 12 Wrocław 5
52. Julian Kępiński LO 12 Wrocław 5
53. Piotr Madajczak LO 12 Wrocław 5
54. Kim Minseo LO 12 Wrocław DNS
55. Florian Bednarz LO 14 Wrocław 7
56. Helena Ciesielska LO 14 Wrocław DNS
57. Jan Gałkiewicz LO 14 Wrocław DNS
58. Łukasz Kołaczek LO 14 Wrocław 6
59. Amelia Maj LO 14 Wrocław 3
60. Wojciech Rybak LO 14 Wrocław 6
61. Paulina Żeleźnik LO 14 Wrocław 5
62. Katarzyna Pisarska LO 16 Wrocław 7
63. Jakub Bartłomowicz LO 2 Jelenia G. 5
64. Mikołaj Bilski LO 2 Jelenia G. 6
65. Maria Janicka LO 2 Jelenia G. 5
66. Filip Kwidziński LO 2 Jelenia G. 4
67. Szymon Dec LO 3 Wrocław DNS
68. Wojciech Domin LO 3 Wrocław 7
69. Maciej Durkalec LO 3 Wrocław DNS
70. Jan Dziewoński LO 3 Wrocław DNS
71. Maja Frankowska LO 3 Wrocław DNS
72. Kacper Gazda LO 3 Wrocław 7
73. Ewa Gospodarek LO 3 Wrocław 7
74. Oskar Kalinowski LO 3 Wrocław DNS
75. Barbara Kamińska LO 3 Wrocław 4
76. Wit Kowal LO 3 Wrocław DNS
77. Maksymilian Kowalski LO 3 Wrocław 6
78. Jakub Krajanowski LO 3 Wrocław DNS
79. Joanna Krauze LO 3 Wrocław 3
80. Jakub Lizurej LO 3 Wrocław DNS
81. Wiktor Miodek LO 3 Wrocław 1
82. Michał Moritz LO 3 Wrocław 7
83. Olgierd Nowak LO 3 Wrocław 7
84. Jan Pezda LO 3 Wrocław 9
85. Szymon Pietras LO 3 Wrocław 5
86. Andrzej Pijanowski LO 3 Wrocław DNS
87. Michał Plata LO 3 Wrocław 6
88. Bartosz Słowik LO 3 Wrocław 6
89. Damian Sosulski LO 3 Wrocław 7
90. Błażej Sułtanowski LO 3 Wrocław 2
91. Mateusz Szklarczyk LO 3 Wrocław 3
92. Bogusz Szulecki LO 3 Wrocław DNS
93. Katarzyna Tomaszek LO 3 Wrocław 3
94. Natalia Twardowska LO 3 Wrocław 5
95. Jonasz Tylkowski LO 3 Wrocław DNS
96. Kuba Walęga LO 3 Wrocław 6
97. Jan Wawrzyniak LO 3 Wrocław 4
98. Jan Zbrocki LO 3 Wrocław 2
99. Jerzy Zieliński LO 3 Wrocław 3
100. Eryk   Kościelski LO 9 Wrocław 4
101. Jan Lachowski LO 9 Wrocław DNS
102. Dawid Skowroński LO 9 Wrocław DNS
103. Jagoda Hebzda MdM LO DNS
104. Mark Kamiński MdM LO 3
105. Klaudia Kruk MdM LO DNS
106. Jakub Kutyła MdM LO 4
107. Jakub Górski SLO Kłodzko 3
108. Przemysław Bernacki LO Lubań 3
109. Igor Kowalski LO Lubań 3
110. Bartosz Młodziński LO Lubań DNS
111. Kacper Jodłowski LO 1 Legnica 4
112. Tomasz Żurański LO 1 Legnica 3
113. Jakub Michalak LO 1 Trzebnica DNS
114. Wiktoria Bazan KM OM IM UWr 7
115. Radosław Górzyński KM OM IM UWr 6
116. Yaroslav Mykuliak KM OM IM UWr 5
117. Illya Nikonenko KM OM IM UWr 7
118. Vladyslav Nikonenko KM OM IM UWr 6
119. Maciej Szczerczowski KM OM IM UWr 2

Dorośli PROFESJONALIŚCI
(matematycy, informatycy, fizycy)

l.p. imię nazwisko miasto rundy
1. Rafał Bryś Opole 4
2. Dominika Dudziak-Gajowiak Wrocław 2
3. Antoni Felczyński Wrocław 2
4. Stanisław Felczyński Wrocław 4
5. Sebastian Grajaszek Mrowiny 8
6. Joanna Iwanejko Kędzierzyn-Koźle DNS
7. Karol Jędrzejewski Wrocław 3
8. Marek Kamiński Wrocław 6
9. Agnieszka  Klich Wrocław 6
10. Patrycja Koziarzewska Wrocław 3
11. Urszula Ławicka Wrocław 5
12. Piotr Mazur Złotoryja 5
13. Szymon Meyer Dziewkowice 10
14. Dominik Miażdzyk Wrocław  DNS
15. Piotr  Paśnik Wrocław 9
16. Bartosz Pawliczak Wrocław 5
17. Daria Perkowska Wrocław 3
18. Aleksander  Radzikowski Trzebnica 4
19. Barbara Rolska Wrocław 10
20. Aleksander Sokólski Wrocław DNS
21. Krzysztof Templin Warszawa 4
22. Janusz Wieczorek Sandomierz DNS
23. Żanetta Ziółkowska Gdańsk DNS
24. Michał  Żłobicki Wrocław 9
25. Michał Ślusarz Szewna 10

Dorośli AMATORZY

l.p. imię nazwisko miasto rundy
1. Kamil Kaźmierczak Poznań 4
2. Maria Miażdzyk Wrocław  DNS
3. Marta Rudkowska Wrocław 3
4. Anita Rudkowska Wrocław 1
5. Monika Słowik Wrocław 3
6. Adam Strzeczkowski Wrocław 5
7. Michał  Ślusarz Szewna 5
8. Sławomir Telatyński Wrocław 1
9. Mateusz Żeleźnik Wrocław DNS