Zgłoszenia na MKM w I semestrze roku szk. 2022/2023

Zapisy przyjmowane są do 6 X. Lista jest aktualizowana raz dziennie. Prosimy nie wysyłać wielokrotnych zgłoszeń! 

Limit miejsc w każdej grupie wynosi 25, ale przyjmujemy 10 osób ponad limit (część uczestników zapisała się na próbę na 2 kółka, niektórych przeniesiemy do grup bardziej zaawansowanych, kilka osób na pewno zrezygnuje lub zechce zmienić poziom kółka). Przy dużym obłożeniu otwieramy nowe grupy (w dzień powszedni, zajęcia co tydzień, 16 spotkań 2-godzinnych). Zajęcia w danej grupie rozpoczną się, jeśli zapisze się do niej minimum 12 osób. Szczegółowe informacje o kółkach (w tym miejsca i daty spotkań) są tutaj.

Kółko olimpijskie juniorów

l.p. imię i nazwisko szkoła klasa  
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
Wojciech Banasiak
Mateusz Bazan
Stanisław Dulewicz
Tomasz Dymara
Wiktor Gatner
Yana Hushchyna
Monika Izworska
Lena Jenaszek
Konrad Kaźmierczak
Mariia Kulyk
Cezary Kotowski
Kinga Łupińska
Michał Maciołka
Jakub Matuszewski
Karol Matyka
Tomasz Minkowski
Grzegorz Przewoźniczek
Antoni Putek
Mateusz Rząsa
Bohdan Samoilov
Tymoteusz Skiba
Piotr Słabicki
Jan Słomianny
Łukasz Smyk
Jan Szostek
Andrei Zimirau
Urszula Zimoch
SP Wysoka
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP Montessori Ww
SP 24 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 71 Wrocław
SP Parnas Ww
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 83 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP Parnas Ww
SP 83 Wrocław
SP 10 Nysa
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP Tyniec Mł.
SP 29 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP Sal. Wrocław
SP 23 Wrocław
SP 3 Wrocław
8
7
7
8
6
7
8
7
8
7
8
8
7
7
8
7
7
8
8
7
7
6
7
7
8
7
7
 
  wolne miejsca -2    

 

Kółko olimpijskie seniorów

l.p. imię i nazwisko szkoła klasa  
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
Weronika Bala
Wiktoria Bazan
Jagoda Białek
Adam Biel
Zuzanna Dulewicz
Patrycja Dzielendziak
Kacper Fulczyk
Radosław Górzyński
Mateusz Jurach
Oskar Kalinowski
Mark Kamiński
Zuzanna Kasprzak
Jagna Łaźniak
Marek Muzyka
Magdalena Nieplowicz
Vladyslav Nikonenko
Hanna Osajda
Magdalena Pawicka
Michał Plata
Hubert Rajch
Wojciech Rybak
Maciej Szczepański
Julia Śnieżek
Mateusz Wawrzyniak
Michał Węgrzyn
Mikołaj Wieczorek
Urszula Wojtasik
Karol Żeleźnik
Paulina Żeleźnik
LO 14 Wrocław
LO 14 Warszawa
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 1 Lubin
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 7 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 1 Oleśnica
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO Carolinum Nysa
ALO PWr Ww
ALO PWr Ww
LO 14 Wrocław
ALO PWr
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
1
2
2
2
1
2
1
3
1
3
3
2
1
2
2
3
2
1
3
1
3
1
3
2
3
2
2
1
2
 
  wolne miejsca -4    

 

Matematyka dla myślących - młodzicy godz. 9

l.p. imię i nazwisko szkoła klasa  
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
Milan Cieśla
Jakub Dygutowic
Dawid Gaynor
Antoni Giżewski
Oliwia Głogowska
Wojciech Izworski
Hanna Kalus
Gabriel Karaszewski
Mateusz Kołodziej
Leon Kołodziejski
Aleksandra Kotowska
Zofia Koziar
Jan Kurlej
Kacper Kuźmiński
Michał Mac
Tomasz Maczkowiak
Szymon Modrzejewski
Mateusz Niedzielski
Kornelia Nowak
Lidia Palińska
Michalina Płóciennik
Jakub Ptak
Szymon Przewoźniczek
Mateusz Rokita
Jakub Rybarski
Alicja Rymaszewska
Jerzy Skobliński
Adam Stanek
Filip Stępień
Jan Szmigielski
Hanna Więcław
Ignacy Włodarski
Urszula Woźniak
Jagoda Wronka
Lilianna Żeleźnik
AS Wrocław
SP 33 Wrocław
SP 15 Wrocław
SP 46 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 21 Wrocław
SP 113 Wrocław
SP 4 Bolesławiec
SP 22 Wrocław
SP Sal. Wrocław
SP 2 Oborniki Śl.
SP 27 Wrocław
SP 63 Wrocław
SP 9 Wrocław
SP 33 Wrocław
SP 25 Wrocław
SP 1 Wrocław
SP 81 Wrocław
SP 7 Wrocław
SP 7 Wrocław
SP 9 Wrocław
SP 22 Wrocław
SP Parnas Ww
SP 3 Wrocław
SP 22 Wrocław
SP 21 Wrocław
SP 16 Wrocław
SP Żerniki Wr.
SP 33 Wrocław
SP 5 Strzelin
SP 21 Wrocław
SP 36 Wrocław
SP Arka Wrocław
SP 7 Wrocław
SP 3 Wrocław
5
4
5
5
5
4
5
5
5
5
5
5
5
5
4
5
5
5
5
5
5
5
5
4
5
4
5
5
5
5
4
5
5
5
3
 
  wolne miejsca -10    

 

Matematyka dla myślących - młodzicy godz. 13

l.p. imię i nazwisko szkoła klasa  
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
Roch Abramowicz
Wiktor Baran
Dawid Bielczyk
Maja Byrka
Stefan Dominiak
Emilia Dudziak-Gajowiak
Wojciech Faiński
Zuzanna Głodek
Ivan Hamolka
Aliatsina Harbaniova
Roman Kamiński
Julia Kołtonowska
Filip Kościukiewicz
Dominik Loutfi Pereira
Leon Leus
Gabriela Łangowska
Mikołaj Łangowski
Zuzanna Majta
Haniya Malik
Antoni Mały
Aleksander Marcinów
Mikołaj Mościcki
Hanna Olearnik
Igor Pawicki
Mikołaj Piotrowski
Ada Piziorska
Jeremi Regulski
Witold Stępień
Antoni Syrek
Krzysztof Szklarski
Maksymilian Świerczyński
Mikołaj Winsyk
Alicja Zamorska
SP 3 Oleśnica
SP 20 Wrocław
SP 14 Wrocław
SP 82 Wrocław
SP 3 Oleśnica
SP 83 Wrocław
SP 20 Wrocław
SP 1 Oleśnica
SP 42 Wrocław
SP 34 Wrocław
SP 39 Wrocław
SP 36 Wrocław
SP Kiełczów
SP Sal. Ww
SP 25 Wrocław
SP 82 Wrocław
SP 82 Wrocław
SP 20 Wrocław
SP 36 Wrocław
SP 63 Wrocław
SP 15 Wrocław
SP 20 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 46 Wrocław
SP 32 Wrocław
SP 1 Oleśnica
SP 66 Wrocław
SP 1 Oleśnica
SP 20 Wrocław
SP 30 Wrocław
SP 83 Wrocław
SP Wierzbno
SP 3 Wrocław
4
4
5
4
4
4
4
4
5
3
5
4
3
4
3
4
4
4
4
5
3
4
4
3
3
3
3
4
4
3
4
4
4
 
  wolne miejsca -9    

 

Matematyka dla myślących - młodzicy (godz. 16:30-18:00, wtorek)

lp imię i nazwisko szkoła klasa  
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Bartosz Borkowski
Aleksander Gorgól
Evelina Korniiets
Benjamin Kret
Tadeusz Majda
Alex Szafran
Jan Szczepański
SP 7 Wrocław
Szkoła w Chmurze
SP 29 Wrocław
SP 45 Wrocław
SP 81 Wrocław
SP Brzezia Łąka
SP Kiełczów
5
5
4
5
5
5
5
 
  wolne miejsca 18    

 

Matematyka dla myślących - juniorzy godz. 9

l.p. imię i nazwisko szkoła klasa  
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
Milena Biegluk
Maksymilian Cieśla
Aleksander Dołasiński
Maja Dudek
Tymon Durlej
Hanna Fuławka
Antoni Gabryszewski
Jeremiasz Jankowski
Cezary Kotowski
Szymon Kruk
Cezary Krzesiński
Piotr Melka
Karol Nosek
Hanna Nowak
Michał Owczarz
Aleksandra Pawicka
Aleksander Porębny
Jakub Smoleń
Nikola Świerkosz
Maria Warachim
Maria Więcław
SP 23 Wrocław
AS Wrocław
SP Wysoka
SP 10 Wrocław
SP 68 Wrocław
SP Primus Ww
SP 63 Wrocław
SP 68 Wrocław
SP 71 Wrocław
SP 82 Wrocław
SP 81 Wrocław
SP Wysoka
SP 82 Wrocław
SP 76 Wrocław
SP Pijarów Bolesł.
SP 3 Wrocław
SP 113 Wrocław
SP 113 Wrocław
SP Tikkum Olam
SP 3 Wrocław
SP 21 Wrocław
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
8
 
  wolne miejsca 4    

 

Matematyka dla myślących - juniorzy godz. 13

l.p. imię i nazwisko szkoła klasa  
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
Ryszard Bogacz
Szymon Dudzic
Emilia Galdun
Bartosz Grot
Bartosz Karpeta
Maciej Kaziuk
Kajetan Kilarski
Aliaksandra Klintsevich
Piotr Kotowoda
Kinga Kowalska
Oliwier Kozimor
Oskar Kudełka
Antoni Kurlej
Kalina Kuźmicka
Zofia Łaźniak
Franciszek Matysiak
Michał Orski
Szymon Pałka
Filip Pawicki
Jan Polowczyk
Konrad Pomazański
Magdalena Popiel
Miłosz Popowicz
Maciej Przytuła
Monika Różańska
Liliana Rybak
Jan Santana
Magdalena Santana
Adam Szymczak
Szymon Trefler
Jan Węgrzyn
Antoni Winiarski
Ignacy Włodarski
Piotr Wróbel
Adam Zamorski
SP Smolec
SP Tyniec Mł.
SP 82 Wrocław
SP 27 Wrocław
SP 71 Wrocław
SP 17 Wrocław
SP 34 Wrocław
SP 10 Wrocław
SP 4 Wrocław
SP Sal. Wrocław
SP Tyniec Mł.
SP 32 Wrocław
SP 63 Wrocław
SP Atut Ww
SP 61 Wrocław
SP 36 Wrocław
SP 16 Wrocław
SP 6 Świdnica
SP 46 Wrocław
SP 61 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 47 Wrocław
SP 91 Wrocław
SP Ekola Ww
SP Sal. Wrocław
SP 47 Wrocław
SP 16 Wrocław
SP 16 Wrocław
SP 20 Wrocław
SP 71 Wrocław
SP 44 Wrocław
SP 76 Wrocław
SP 36 Wrocław
SP 71 Wrocław
SP 3 Wrocław
6
6
7
6
6
6
7
6
6
7
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
7
6
6
7
7
7
7
6
6
6
7
5
6
6
 
  wolne miejsca -10    

 

Matematyka dla myślących - juniorzy (godz. 16:30-18:00, środa)

l.p. imię i nazwisko szkoła klasa  
         
         

 

Matematyka dla myślących - seniorzy

l.p. imię i nazwisko szkoła klasa  
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
Radosław Bednarczuk
Ewa Bogacz
Szymon Bomba
Maciej Garwoliński
Maciej Goldeman
Błażej Grot
Jagoda Hebzda
Maja Jas
Jakub Jastrzębski
Mark Kamiński
Oskar Karita
Wiktoria Karita
Zuzanna Kasprzak
Filip Kawoń
Wit Kowal
Jan Kozubal
Klaudia Kruk
Franciszek Kurlej
Jagna Łaźniak
Piotr Matkowski
Jagoda Mazurkiewicz
Natalia Mietelska
Aleksandra Muzaj
Brunon Przybylski
Leon Przybylski
Karolina Pyzik
Maksym Ryzhkov
Hanna Siudzińska
Piotr Siwiński
Kamila Sozańska
Kacper Szmigielski
Iga Szostak
Maja Wieczorek
Dawid Wróbel
Hanna Wruszak
LO 16 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO Amigo Ww
LO 14 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 7 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 7 Wrocław
Tech. 2 Oława
LO 7 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 1 Oleśnica
LO 14 Wrocław
ALO PWr Ww
LO 3 Wrocław
LO 10 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 16 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
Techn. nr 1 Ww
LO 14 Wrocław
2
1
1
2
1
1
2
2
2
3
1
4
2
1
4
1
2
1
1
1
1
1
2
1
2
1
2
1
2
4
4
1
1
2
2
 
  wolne miejsca -10    

 

Matematyka dla myślących - seniorzy (godz. 16:30-18:00, czwartek)

l.p. imię i nazwisko szkoła klasa  
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
Jan Domagała
Zuzanna Jurek
Patryk Kowiel
Wiktor Krajewski
Paweł Litwin
Milena Nyga
Maciej Szczepański
Adam Wachowicz
Szymon Wilczyński
LO 1 Oleśnica
LO 1 Oleśnica
LO 14 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 1 Lubin
LO 1 Oleśnica
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 1 Oleśnica
1
1
1
1
1
1
1
1
1
 
  wolne miejsca 16