Uczestnicy MKM w roku 2020/2021

Do każdej grupy obowiązują limity zapisów (ze względu na przepisy sanitarne). Pierwszeństwo przyjęcia mają dotychczasowi uczestnicy Kółek. 

  • Kółka odbywają się w okresie od października do czerwca w wymierze 32 godzin dydaktycznych w semestrze (o ile na dane kółko zbierze się grupa min. 12 osób).
  • Terminy spotkań zostały podane na cały semestr.
  • Zgłoszenia są jeszcze przyjmowane tylko na kółka MdM (Młodzików, Juniorów i Seniorów) mejlem na adres mikolaj@math.uni.wroc.pl.
  • Pierwsze spotkanie kółka jest bezpłatne (po dokonaniu zgłoszenia).
  • W trakcie semestru można zmieniać przynależność do Kółka (w miarę wolnych miejsc).
  • Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 25-osobowych.
  • Wysokość opłaty, numer konta FMW i szczegółowe informacje dotyczące kółek są tutaj.

 

kółko olimpijskie - juniorzy (tylko uczniowie startujący w OMJ)
Do odwołania zajęcia odbywają się zdalnie.
terminy: 17.10,  24.10, 7.11, 21.11, 5.12 (zmiana!), 12.12, 19.12, 9.01
godz. 10:00-13:00
obóz: 13-15 XI 2020, 1-5 III 2021, 19-23 VI 2021

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
Wiktoria Bazan
Maciej Boroń
Hanna Cicha
Mikołaj Domański 175
Wojciech Dreluch 175
Kacper Fulczyk
Piotr Furman
Joanna Gielniewska
Maciej Goldeman 175
Tymon Jaworski
Nataniel Jungowski 175
Filip Klich
Klaudia Kruk 175
Franciszek Kurlej
Karina Leśkiewicz 175
Jan Myszka
Hanna Osajda
Dominik Pajcz 175
Magdalena Pawicka
Michał Rudzik 175
Mateusz Rzeźnik 175
Iga Szostak
Tymon Waszkis 175
Mateusz Wawrzyniak
Maja Wieczorek
Szymon Wróblewski
Karol Żeleźnik
Paulina Żeleźnik
SP 3 Wrocław
SP 76 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 22 Wrocław
SP 24 Wrocław
SP 76 Wrocław
SP 3 Oborniki Śl.
SP 76 Wrocław
SP 32 Wrocław
SP 24 Wrocław
SP Atut Ww
SP Ekola Ww
SP 82 Wrocław
SP 76 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 76 Wrocław
SP 63 Wrocław
SP 24 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP Optimum Ww
SP 76 Wrocław
SP 24 Wrocław
SP Atut Ww
SP 3 Wrocław
SP 5 Opole
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
  wolne miejsca brak

 

kółko olimpijskie - seniorzy (uczniowie przygotowujący się do OM)
Do odwołania zajęcia odbywają się zdalnie.
terminy: 10.10, 17.10, 14.11, 21.11, 5.12, 12.12, 9.01, 16.01
godz. 10:00-13:00
obóz: 16-20 XI 2020, 1-5 III 2021, 19-23 VI 2021

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
Bartłomiej Bychawski 125
Marlena Hotloś 175
Adam Just (63)
Wiktoria Karita
Antoni Łasica
Michał Mądrala
Jarosław Mykuliak
Illya Nikonenko
Vladyslav Nikonenko 75
Stanisław Nowakowski
Matylda Odrowąż-Wilkońska
Mateusz Olszewski
Stanisław Osajda
Beniamin Pasak
Michał Plata
Lidia Podoluk
Jakub Rudzik 28
Wojciech Sobiński (100)
Joanna Suwaj
Cyryl Szatan
Jakub Szydło
Marika Wardzała
Michał Węgrzyn
Wiktoria Wojdyło
Cyprian Ziółkowski
ALO PWr
LO 14 Wrocław
LO 1 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 1 Bolesławiec
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 14 Wricław
ALO PWr
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
ALO PWr
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
ALO PWr
ALO PWr
LO 3 Wrocław
  wolne miejsca brak

 

Matematyka dla Myślących - młodzicy (kl. 3, 4, 5 SP)
Centrum Aktywności Lokalnej ul. Prądzyńskiego 39a (budynek w oficynie)
terminy: 17.10, 31 10, 14.11, 28.11, 5.12, 12.12, 9.01, 16.01
godz. 10:00-13:00 lub 14:00-17:00
obóz: 19-23 VI 2021

grupa z 10:00

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Mateusz Bazan
Kalina Byrka
Filip Dudziński
Aleksander Dołasiński

Stanisław Dulewicz
Franciszek Gabis
Andrzej Grzegdala
Jan Horoszkiewicz
Hanna Kalus
Ignacy Kamiński
Oleksii Lahuta
Natalia Marciniak
Zuzanna Masternak
Filip Pawicki
Michalina Płóciennik
Jakub Ptak
Jan Słomianny
Jakub Szober
Ignacy Włodarski
Urszula Woźniak
SP 3 Wrocław
SP 82 Wrocław
SP Żerniki Wr.
SP Wysoka
SP 3 Wrocław
SP AMS Ww
SP 3 Wrocław
SP 81 Warszawa
SP 113 Wrocław
SP Ekola Ww
SP 20 Wrocław
SP Żerniki Wr.
SP 9 Wrocław
SP SP 46 Wrocław
SP 9 Wrocław
SP 22 Wrocław
SP 29 Wrocław
SP 1 Dzierżoniów
SP 36 Wrocław
SP Arka Ww
  wolne miejsca 0

grupa z 14:00

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
Ryszard Bogacz
Nina Boksa
Szymon Borkowski
Jerzy Kania
Tadeusz Kośmider
Kinga Kowalska
Antoni Kurlej
Jan Kurlej
Zofia Legiędź
Mikołaj Musiał
Szymon Pałka
Jan Polowczyk
Miłosz Popowicz
Róża Szymańska
Adam Szymczak
Wiktor Szynglarewicz
Franciszek Undak
Józef Undak
Klara Wróbel
SP Smolec
SP 40 Wrocław
SP Sal. Ww
SP Parnas Ww
SP Sal. Wrocław
SP Zdrój Ww
SP 63 Wrocław
SP 63 Wrocław
SP 40 Wrocław
SP Iskry Ww
SP 6 Świdnica
SP Arka Ww
SP 91 Wrocław
SP Sal. Wrocław
SP 20 Wrocław
SP 34 Wrocław
SP Iskry Ww
SP Navigo Ww
SP 45 Wrocław
  wolne miejsca 1

 

Matematyka dla Myślących - juniorzy (kl. 6, 7, 8 SP)
Do odwołania zajęcia odbywają się zdalnie.
terminy: 24.10, 7.11, 21.11, 29.11 (zmiana - niedziela!), 5.12, 12.12, 19.12, 23.01
godz. 9-12 lub 13-16
terminy piątkowe (godz. 17:00-18:30): tylko podczas zajęć stacjonarnych
obóz: 13-15 XI 2020, 19-23 VI 2021

grupa sobotnia z 9:00

lp. imię i nazwisko szkoła zdalne
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
Filip Byrka 175
Kinga Błaszkiewicz 175
Nina Cieciuch
Oskar Cygan
Natan Czarnocki 175
Franciszek Dołasiński 175
Zuzanna Dulewicz
Jakub Hajdaniak
Jagoda Hebzda 175
Paulina Hołodniuk 175
Kalina Jabłonkowska 175
Maja Jas
Laura Jędrysiak
Oliwier Jokiel
Wiktor Jokiel
Adrian Kroczak
Szymon Kruk
Szymon Kuźniar 175
Jakub Łuczak
Karol Matyka
Aleksandra Muzaj 175
Anna Mykuliak
Mikołaj Nowotnik
Szymon Paszkiewicz
Brunon Przybylski
Leon Przybylski 175
Jan Szostek
Franciszek Świerczewski 175
SP 82 Wrocław
SP Marcinkowice
SP Św. Katarzyna
SP Ekola Ww
SP 28 Wrocław
SP Wesoła
SP 3 Wrocław
SP Długołęka
SP 91 Wrocław
SP 2 Wołów
SP 1 Siechnice
SP 5 Strzelin
SP 19 Wrocław
SP Kiełczów
SP Kiełczów
SP 1 Siechnice
SP 82 Wrocław
SP Ciechów
SP Psary
SP 83 Wrocław
SP 2 Syców
SP 1 Wrocław
SP 81 Wrocław
SP 53 Wrocław
SP Sal. Ww
SP Sal. Ww
SP Sal. Wrocław
SP 25 Wrocław
-
+
+
-
+
+
-
+
-
+
+
+
-
+
+
-
+
+
-
+
+
-
+
+
+
+
+
+
  wolne miejsca brak  

grupa sobotnia z 13:00

lp. imię i nazwisko szkoła zdalne
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
Ryszard Augustyn
Maria Bayushta
Oleksij Bayushta
Marta Bulerska 175
Szymon Czapliński
Paweł Czarny
Jakub Ferfecki
Julia Jasińska
Bartosz Kasperski
Filip Kawoń 175
Mikołaj Kazimierczak
Maja Korybut-Woroniecka
Natalia Kubacka
Maciej Kucharzak
Maria Kulyk
Iwo Lizurej
Mateusz Lupa
Michał Mazanek
Lena Migacz
Wojciech Podoluk
Aleksander Porębny
Marko Savytskyy
Krzysztof Senator
Piotr Siwiński 175
Jakub Smoleń

Michał Strzelecki
Kacper Unolt
Wiktor Wolicki
Paweł Wójcik
Krzysztof Wróbel 175
SP 5 Brzeg
SP 76 Wrocław
SP 76 Wrocław
SP LdV Ww
SP 3 Wrocław
SP 36 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 82 Wrocław
SP Św. Katarzyna
SP 4 Namysłów
SP 91 Wrocław
SP 66 Wrocław
SP 45 Wrocław
SP Ekola Ww
SP 1 Wrocław
SP Tyniec Mały
SP Radwanice
SP 63 Wrocław
SP 71 Wrocław
SP 24 Wrocław
SP 113 Wrocław
SP Sal. Ww
SP 91 Wrocław
SP 36 Wrocław
SP 113 Wrocław
SP Św. Katarzyna
SP 91 Wrocław
SP Długołęka
SP 72 Wrocław
SP Sal. Wrocław
+
+
+
+
+
+
-
+
-
-
-
-
+
+
+
-
+
-
-
+
+
+
-
+
+
-
-
+
-
-
  wolne miejsca brak  

grupa piątkowa

lp. imię i nazwisko szkoła zdalne
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
Jan Berlicki
Marcin Bieńko
Eryk Bosetti
Filip Domaradzki
Antoni Gabryszewski
Jan Gawroński
Mikołaj Grzybowski
Michał Hladik
Przemysław Hutny
Antonina Kapuśniak
Franciszek Kapuśniak
Oskar Karita
Ryszard Kępa
Jan Kozubal
Kasper Mikoda
Franciszek Nowak
Mateusz Potrykus
Maria Warachim
SP 45 Wrocław
SP 91 Wrocław
SP Ekola Ww
SP 90 Wrocław
SP 63 Wrocław
SP Primus Ww
SP 28 Wrocław
SP 67 Wrocław
SP 25 Wrocław
SP 36 Wrocław
SP 36 Wrocław
SP 15 Wrocław
SP 76 Wrocław
SP 15 Wrocław
SP 24 Wrocław
SP 82 Wrocław
SP 28 Wrocław
SP 24 Wrocław
+
-
+
-
+
-
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
-
  wolne miejsca 7  

 

Matematyka dla Myślących - seniorzy (szkoły średnie)
Zajęcia stacjonarne są zawieszone do odwołania.
Zajęcia zdalne oczekują na zebranie się grupy.

terminy: 24.10, 31.10, 7.11, 14.11, 28.11, 5.12, 19.12, 9.01
godz. 10:00-13:00
obóz: 1-5 III 2020, 19-23 VI 2021

l.p. imię i nazwisko szkoła zdalne
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Mikołaj Cieciuch 175
Radosław Górzyński
Kinga Kaczmarzyk
Jakub Kutyła
Filip Kwiek (63)
Marek Madej (63)
Jakub Musiał
Dominik Pawelec
Miłosz Pietryszyn (63)
Mateusz Soja
Weronika Stryjska
Maciej Szczerczowski
Grzegorz Uznański
Magdalena Wach
Alexander Wieczorek
LO 5 Wrocław
LO 1 Lubin
NLO FKJ Ww
Techn. 1 Głogów
ZSS Wołów
LO 13 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 2 Dzierżoniów
LO Brzeg Dolny
LO 12 Wrocław
LO 16 Wrocław
LO Syców
LO 2 Wrwocław
???
LO 13 Wrocław
+
+
-
+
+
-
+
+
-
-
+
-
-
+
+
  wolne miejsca 4  

 

Kółko Lingwistyki Matematycznej (kl. 7-8 SP i szkoły średnie)
czwartek, godz. 17:00-18:30, sala 607
Zajęcia odroczone do odwołania.

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Hanna Bień
Kinga Błaszkiewicz
Inga Cisowska
Maciej Goldeman
Kalina Jabłonkowska
Mikołaj Kazimierczak
Karol Łacina
Michał Mądrala
Krzysztof Szymański
Katarzyna Tomaszek
SP 36 Wrocław
SP Marcinkowice
LO 12 Wrocław
SP 32 Wrocław
SP 1 Siechnice
SP 91 Wrocław
SP 76 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 3 Wrocław

 

Kółko "Ciekawa matematyka" (kl. 7-8 SP i szkoły średnie)
poniedziałek, godz. 17:00-18:30, sala 605
Zajęcia odroczone do odwołania.

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
Wiktoria Bazan
Hanna Cicha
Jakub Hajdaniak
Karol Łacina
Mateusz Łazowy
Szymon Nowacki
Michał Plata
Mateusz Ruszkiewicz
Katarzyna Tomaszek
Alexander Wieczorek
Paulina Żeleźnik
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP Długołęka
SP 76 Wrocław
LO 4 Wrocław
SP Iskry Ww
LO 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 13 Wrocław
SP 3 Wrocław

 

Klub Miłośników Shogi (otwarte dla wszystkich)
terminy: 17.10, 24.10, 7.11, 21.11, 5.12, 19.12, 9.01, 16.01
sala 607, godz. 11:00-14:00
Do odwołania zajęcia odbywają się w Centrum Aktywności Lokalnej
ul. Chopina 9A w piątki w godz. 18-20.

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
 
Inga Cisowska
Antoni Winiarski
+5 innych osób
LO 12 Wrocław
SP Wrocław
 

 

Kółko Geometrii Elementarnej (kl. 7-8 SP i szkoły średnie)
Zajęcia odwołane ze względu na zbyt małą liczbę uczestników.

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
Bartłomiej Bychawski
Michał Mądrala
Michał Opala
Dominik Pawelec
Lidia Podoluk
Olaf Surgut
Grzegorz Suwaj
Joanna Suwaj
Cyryl Szatan
ALO PWr
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 2 Dzierżoniów
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław

 

Klub Matematycznego Origami (otwarte dla wszystkich)
Zajęcia odwołane ze względu na zbyt małą liczbę uczestników.

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
Natan Czarnocki
Adam Szymczak
Antoni Winiarski
Urszula Woźniak
SP 28 Wrocław
SP 20 Wrocław
SP Wrocław
SP Arka Ww