Uczestnicy MKM w roku 2020/2021

Do każdej grupy obowiązują limity zapisów (ze względu na przepisy sanitarne). Pierwszeństwo przyjęcia mają dotychczasowi uczestnicy Kółek. Zapisanie na listę uczestników nie jest jednoznaczne z przyjęciem na Kółko. O przyjęciu oraz terminie i miejscu pierwszych zajęć zapisane osoby zostaną poinformowane mejlowo.

  • Kółka odbywają się w okresie od października do czerwca w wymierze 32 godzin dydaktycznych w semestrze (o ile na dane kółko zbierze się grupa min. 12 osób).
  • Propozycje terminów spotkań albo zostały już podane albo będą ustalone z zapisanymi osobami w terminie późniejszym.
  • Formularz zgłoszeniowy jest tutaj.
  • Pierwsze spotkanie kółka dla nowych uczestników jest bezpłatne (po dokonaniu zgłoszenia i w miarę wolnych miejsc w grupie).
  • W trakcie semestru można zmieniać przynależnośc do Kółka (w miarę wolnych miejsc).
  • Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 25- (młodzicy) lub 35-osobowych (juniorzy).
  • Wysokość opłaty, numer konta FMW i szczegółowe informacje dotyczące kółek są tutaj.

 

kółko olimpijskie - juniorzy (tylko uczniowie startujący w OMJ)
terminy: 17.10,  24.10, 7.11, 21.11, 28.11, 12.12, 19.12, 9.01
sala EM, godz. 10:00-13:00
obóz: 13-15 XI 2020, VI 2021

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
Wiktoria Bazan
Maciej Boroń
Hanna Cicha
Mikołaj Domański 175
Filip Domaradzki
Wojciech Dreluch 175
Kacper Fulczyk
Joanna Gielniewska
Maciej Goldeman 175
Michał Hladik
Tymon Jaworski
Ryszard Kępa
Filip Klich
Klaudia Kruk 175
Franciszek Kurlej
Karina Leśkiewicz 175
Jan Myszka
Hanna Osajda
Magdalena Pawicka
Michał Rudzik 175
Mateusz Rzeźnik 175
Iga Szostak
Tymon Waszkis 175
Mateusz Wawrzyniak
Maja Wieczorek
Karol Żeleźnik
Paulina Żeleźnik
SP 3 Wrocław
SP 76 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 22 Wrocław
SP 90 Wrocław
SP 24 Wrocław
SP 76 Wrocław
SP 76 Wrocław
SP 32 Wrocław
SP 67 Wrocław
SP 24 Wrocław
SP 76 Wrocław
SP Ekola Ww
SP 82 Wrocław
SP 76 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 76 Wrocław
SP 63 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP Optimum Ww
SP 76 Wrocław
SP 24 Wrocław
SP Atut Ww
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
  wolne miejsca brak

 

kółko olimpijskie - seniorzy (uczniowie przygotowujący się do OM)
terminy: 10.10, 17.10, 14.11, 21.11, 5.12, 12.12, 9.01, 16.01
sala 605, godz. 10:00-13:00
obóz: XI 2020, III 2021, VI 2021

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
--
25.
26.
Bartłomiej Bychawski 125
Mikołaj Cieciuch
Wiktoria Karita
Antoni Łasica
Michał Mądrala
Jarosław Mykuliak
Illya Nikonenko
Vladyslav Nikonenko 75
Stanisław Nowakowski
Matylda Odrowąż-Wilkońska
Mateusz Olszewski
Stanisław Osajda
Beniamin Pasak
Michał Plata
Lidia Podoluk
Jakub Rudzik 28
Wojciech Sobiński (100)
Joanna Suwaj
Cyryl Szatan
Jakub Szydło
Marika Wardzała
Michał Węgrzyn
Wiktoria Wojdyło
Cyprian Ziółkowski
rezerwa
Marlena Hotloś 175
Adam Just
(63)
ALO PWr
LO 5 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 1 Bolesławiec
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 14 Wricław
ALO PWr
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
ALO PWr
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
ALO PWr
ALO PWr
LO 3 Wrocław
---
LO 14 Wrocław
LO 1 Wrocław
  wolne miejsca brak

 

Matematyka dla Myślących - młodzicy (kl. 3, 4, 5 SP)
terminy: 10.10, 17.10, 7.11, 21.11, 5.12, 12.12, 9.01, 16.01
sala 601, godz. 9-12 lub 13-16
obóz: VI 2021

grupa z 9:00

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Kalina Byrka
Filip Dudziński
Aleksander Dołasiński

Stanisław Dulewicz
Andrzej Grzegdała
Jan Horoszkiewicz
Hanna Kalus
Ignacy Kamiński
Zuzanna Masternak
Filip Pawicki
Michalina Płóciennik
Jan Polowczyk
Jakub Ptak
Ignacy Włodarski
Urszula Woźniak
SP 82 Wrocław
SP Żerniki Wr.
SP WWysoka
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 81 Warszawa
SP 113 Wrocław
SP Ekola Ww
SP 9 Wrocław
SP SP 46 Wrocław
SP 9 Wrocław
SP Arka Ww
SP 22 Wrocław
SP 36 Wrocław
SP Arka Ww
  wolne miejsca 5

grupa z 13:00

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Mateusz Bazan
Ryszard Bogacz
Tadeusz Kośmider
Kinga Kowalska
Antoni Kurlej
Jan Kurlej
Zofia Legiędź
Szymon Pałka
Miłosz Popowicz
Róza Szymańska
Adam Szymczak
Franciszek Undak
SP 3 Wrocław
SP Smolec
SP Sal. Wrocław
SP Zdrój Ww
SP 63 Wrocław
SP 63 Wrocław
SP 40 Wrocław
SP 6 Świdnica
SP 91 Wrocław
SP Sal. Wrocław
SP 20 Wrocław
SP Iskry Ww
  wolne miejsca 8

 

Matematyka dla Myślących - juniorzy (kl. 6, 7, 8 SP)
terminy: 10.10, 24.10, 7.11, 21.11, 5.12, 12.12, 9.01, 16.01
sala HS, godz. 9:00-12:00 lub 13:00-16:00
obóz: 13-15 XI 2020, VI 2021

grupa z 9:00

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
Eryk Bosetti
Filip Byrka 175
Jan Berlicki
Kinga Błaszkiewicz 175
Nina Cieciuch
Oskar Cygan
Natan Czarnocki 175
Franciszek Dołasiński 175
Zuzanna Dulewicz
Mikołaj Grzybowski
Jagoda Hebzda 175
Paulina Hołodniuk 175
Monika Izworska
Kalina Jabłonkowska 175
Maja Jas
Laura Jędrysiak
Oliwier Jokiel
Wiktor Jokiel
Adrian Kroczak
Szymon Kruk
Natalia Kubacka
Maria Kulyk
Szymon Kuźniar 175
Iwo Lizurej
Jakub Łuczak
Karol Matyka
Anna Mykuliak
Mikołaj Nowotnik
Szymon Paszkiewicz
Aleksander Porębny
Mateusz Potrykus
Brunon Przybylski
Leon Przybylski 175
Marko Savytskyy
Jakub Smoleń
Jan Szostek
Franciszek Świerczewski 175
SP Ekola Ww
SP 82 Wrocław
SP 45 Wrocław
SP Marcinkowice
SP Św. Katarzyna
SP Ekola Ww
SP 28 Wrocław
SP Wesoła
SP 3 Wrocław
SP 28 Wrocław
SP 91 Wrocław
SP 2 Wołów
SP 21 Wrocław
SP 1 Siechnice
SP 5 Strzelin
SP 19 Wrocław
SP Kiełczów
SP Kiełczów
SP 1 Siechnice
SP 82 Wrocław
SP 45 Wrocław
SP 1 Wrocław
SP Ciechów
SP Tyniec Mł.
SP Psary
SP 83 Wrocław
SP 1 Wrocław
SP 81 Wrocław
SP 53 Wrocław
SP 113 Wrocław
SP 28 Wrocław
SP Sal. Ww
SP Sal. Ww
SP Sal. Wrocław
SP 113 Wrocław
SP Sal. Wrocław
SP 25 Wrocław
  wolne miejsca brak

grupa z 13:00

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
Marta Bulerska 175
Szymon Czapliński
Paweł Czarny
Julia Jasińska
Wiktor Jędrzejak
Nataniel Jungowski 175
Oskar Karita
Bartosz Kasperski
Maja Korybut-Woroniecka
Jan Kozubal
Maciej Kucharzak
Mateusz Lupa
Franciszek Nowak
Lena Migacz
Kasper Mikoda
Wojciech Podoluk
Piotr Siwiński 175
Michał Strzelecki
Wiktor Wolicki
SP LdV Ww
SP 3 Wrocław
SP 36 Wrocław
SP 82 Wrocław
SP 26 Wrocław
SP Atut Ww
SP 15 Wrocław
SP Św. Katarzyna
SP 66 Wrocław
SP 15 Wrocław
SP Ekola Ww
SP Radwanice
SP 82 Wrocław
SP 71 Wrocław
SP 24 Wrocław
SP 24 Wrocław
SP 36 Wrocław
SP Św. Katarzyna
SP Długołęka
  wolne miejsca 16

 

Matematyka dla Myślących - seniorzy (szkoły średnie)
terminy: 26.09, 10.10, 7.11, 14.11, 28.11, 5.12, 19.12, 9.01
sala A, godz. 10:00-13:00
obóz: III 2020, VI 2021

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Mikołaj Cieciuch 175
Radosław Górzyński
Filip Kwiek (63)
Marek Madej (63)
Miłosz Pietryszyn (63)
Mateusz Soja
Alexander Wieczorek
LO 5 Wrocław
LO 1 Lubin
ZSS Wołów
LO 13 Wrocław
LO Brzeg Dolny
LO 12 Wrocław
LO 13 Wrocław
  wolne miejsca 12

 

Kółko Lingwistyki Matematycznej (kl. 7-8 SP i szkoły średnie)
czwartek, godz. 17:00-18:30, sala 607

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Kinga Błaszkiewicz
Maciej Goldeman
Kalina Jabłonkowska
Karol Łacina
Michał Mądrala
Krzysztof Szymański
Katarzyna Tomaszek
SP Marcinkowice
SP 32 Wrocław
SP 1 Siechnice
SP 76 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 3 Wrocław

 

Kółko "Ciekawa matematyka" (kl. 7-8 SP i szkoły średnie)
poniedziałek, godz. 17:00-18:30, sala 605

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
Wiktoria Bazan
Hanna Cicha
Jakub Hadaniak
Karol Łacina
Michał Plata
Mateusz Ruszkiewicz
Katarzyna Tomaszek
Alexander Wieczorek
Paulina Żeleźnik
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP Długołęka
SP 76 Wrocław
LO 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 13 Wrocław
SP 3 Wrocław

 

Klub Miłośników Shogi (otwarte dla wszystkich)
terminy: 17.10, 24.10, 7.11, 21.11, 5.12, 19.12, 9.01, 16.01
sala 607, godz. 11:00-14:00

l.p. imię i nazwisko szkoła
     

 

Kółko Geometrii Elementarnej (kl. 7-8 SP i szkoły średnie)

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Bartłomiej Bychawski
Michał Mądrala
Lidia Podoluk
Grzegorz Suwaj
Joanna Suwaj
Cyryl Szatan
ALO PWr
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław

 

Klub Matematycznego Origami (otwarte dla wszystkich)

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
Natan Czarnocki
Adam Szymczak
Antoni Winiarski
Urszula Woźniak
SP 28 Wrocław
SP 20 Wrocław
SP Iskry Ww
SP Arka Ww